Ola Kala Bistro přináší do Prahy nový světový styl – bistronomii

olakala bistroObjevte svět francouzské bistronomie – lákavé speciality, stylové interiéry, přátelskou obsluhu a skvělé zážitky. To vše za dostupné ceny a v kvalitě luxusních restaurací.

„Ola Kala Bistro je místem, kde si pochutnáte na obědu, večeři, degustačním menu nebo misce skvělé francouzské cibulačky doplněné sklenkou vína.“

Zalistujte v našem večerním a vegetariánském menu, kterému se nedá odolat. Vydejte se za novými zážitky do bistra Ola Kala. Najdete nás v pražských Vinohradech v Korunní ulici 48.

 

Smlsněte si na Francii

olakalabistroPřipravujeme to nejlepší z francouzské a české kuchyně. Hlavní roli mají sezónní a čerstvé suroviny. Naše ryby jsou z jižních Čech, jehněčí z chovu ve Vendryni a zelenina z úrodné polabské nížiny.

  • Do bistra Ola Kala se vejde 34 hostů, zaparkovat můžete přímo před restaurací
  • Interiéry jsou nekuřácké a v létě klimatizované
  • Přijímáme platební karty VISA, MasterCard, AMEX

Vaříme s láskou a z čerstvého

gt0f5778.jpgV kuchyni bistra Ola Kala kouzlí talentovaný šéfkuchař Michal Nikodem. Kuchařem se vyučil v severní Itálii, poté se zdokonaloval v Londýně a také vařil pro hosty pražských 5* hotelů. Aktuálně také předává své zkušenosti v kurzech vaření Ola Kala.

Maso a zeleninu připravujeme moderní metodou SOUS VIDE [sú víd]. Díky pomalému vaření ve vakuu při nízkých teplotách je jídlo šťavnaté, křehké a neobyčejně chutné.

 

Bistronomie chutná každému

Pokud vám maso nevoní nebo chcete zkusit něco nového, máme pro vás vegetariánské menu. U každého chodu hlídáme vyvážený poměr bílkovin, sacharidů, tuků i zeleniny. A pokud máte alergii na lepek, mléko, vejce nebo jiné potraviny, stačí nás požádat o radu.

mapaKde nás najdete?

Ola Kala Bistro
Korunní ulice 48
120 00 Praha 2

Rezervace

+420 222 540 400

Provozní doba

Po: Zavřeno (pro uzavřené společnosti a firemní akce rezervace možná dle dohody) 
Út–Pá: 11.00–15.00 a 18.00–23.00
So: 17.00–23.00
Ne: Zavřeno (1 x v měsíci otevřeno během poledne, sledujte naše aktuality)

Aktuality

POZVÁNKA

Vážení přátelé a hosté,

po třech letech jsme se rozhodli, že koncem června 2015 uzavřeme naši restauraci Ola Kala Bistro. Přijďte si k nám do 26.6.2015 užít výborné jídlo a rodinnou atmosféru.

Srdečně Vás zve team Ola Kala Bistra

 

Kurzy vaření Olakala

Káva

KÁVA

Věděli jste, že picollo jako káva neexistuje? Že espresso má nižší obsah kofeinu než např. překapávaná káva? Univerzita kávy vás naučí připravit kávu, kterou budou vaši přátelé a známí obdivovat.

<<ZOBRAZIT>>

Vytvořilo ANAWE