Ola Kala Bistro přináší do Prahy nový světový styl – bistronomii

olakala bistroObjevte svět francouzské bistronomie – lákavé speciality, stylové interiéry, přátelskou obsluhu a skvělé zážitky. To vše za dostupné ceny a v kvalitě luxusních restaurací.

„Ola Kala Bistro je místem, kde si pochutnáte na obědu, večeři, degustačním menu nebo misce skvělé francouzské cibulačky doplněné sklenkou vína.“

Zalistujte v našem večerním a vegetariánském menu, kterému se nedá odolat. Vydejte se za novými zážitky do bistra Ola Kala. Najdete nás v pražských Vinohradech v Korunní ulici 48.

 

Smlsněte si na Francii

olakalabistroPřipravujeme to nejlepší z francouzské a české kuchyně. Hlavní roli mají sezónní a čerstvé suroviny. Naše ryby jsou z jižních Čech, jehněčí z chovu ve Vendryni a zelenina z úrodné polabské nížiny.

  • Do bistra Ola Kala se vejde 34 hostů, zaparkovat můžete přímo před restaurací
  • Interiéry jsou nekuřácké a v létě klimatizované
  • Přijímáme platební karty VISA, MasterCard, AMEX

Vaříme s láskou a z čerstvého

gt0f5778.jpgV kuchyni bistra Ola Kala kouzlí talentovaný šéfkuchař Michal Nikodem. Kuchařem se vyučil v severní Itálii, poté se zdokonaloval v Londýně a také vařil pro hosty pražských 5* hotelů. Aktuálně také předává své zkušenosti v kurzech vaření Ola Kala.

Maso a zeleninu připravujeme moderní metodou SOUS VIDE [sú víd]. Díky pomalému vaření ve vakuu při nízkých teplotách je jídlo šťavnaté, křehké a neobyčejně chutné.

 

Bistronomie chutná každému

Pokud vám maso nevoní nebo chcete zkusit něco nového, máme pro vás vegetariánské menu. U každého chodu hlídáme vyvážený poměr bílkovin, sacharidů, tuků i zeleniny. A pokud máte alergii na lepek, mléko, vejce nebo jiné potraviny, stačí nás požádat o radu.

mapaKde nás najdete?

Ola Kala Bistro
Korunní ulice 48
120 00 Praha 2

Rezervace

+420 222 540 400

Provozní doba

Po: Zavřeno (pro uzavřené společnosti a firemní akce rezervace možná dle dohody) 
Út–Pá: 11.00–15.00 a 18.00–23.00
So: 17.00–23.00
Ne: Zavřeno (1 x v měsíci otevřeno během poledne, sledujte naše aktuality)

Aktuality

POZVÁNKA

Vážení přátelé a hosté,

po třech letech jsme se rozhodli, že koncem června 2015 uzavřeme naši restauraci Ola Kala Bistro. Přijďte si k nám do 26.6.2015 užít výborné jídlo a rodinnou atmosféru.

Srdečně Vás zve team Ola Kala Bistra

 

Kurzy vaření Olakala

Burger a brownies - TAK CHUTNÁ AMERIKA

Burger a brownies

Burger může být nuda nebo dobrodružství. My se společně přikloníme k tomu druhému:-) I přesvědčení odpůrci mletého se budou olizovat! Připravíme si buffalo wings,  pořádný burger,  nadýchanou housku , karamelizovanou cibulku, domácí majonézu. a šťavnaté brownies. Kdo to všechno sní, je král:-)    

<<ZOBRAZIT>>

Vytvořilo ANAWE