Vítejte

Celostní (holistická) práce s tělem a duší v Praze - vítejte u Safara Michala Nikodema

Pokud chcete poznat a transformovat některé aspekty svého každodenního života, jste tu správně. Setkání s Michalem jsou příležitostí naučit se novému přístupu k sobě samému. Ať už přijdete s  jakýmkoli tématem, jste zváni ke kreativnímu objevování vašich hlubších zdrojů, k objevování sebe, jež se otevírá vřelému a zvídavému srdci.

 

Michal používá škálu technik a dovedností, pomocí nichž klienti získávají potřebné vnitřní vhledy na různá témata moderních problémů – rodina, vztah, práce, meditace, emoce, zdraví a duševní vhledy.

Toto se může dít buď během SEZENÍ  (counceling) s povídáním anebo při Terapeutičké masáži (body work, práce s tělem).

 

Michalovy terapeutické techniky i techniky práce s tělem vycházejí z několikaletých zážitkových psychoterapeutických výcviků, supervizí, masážní a léčitelské školy v Indii a z meditační praxe.

 

 

 

 

 

Akce

Novinka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris elementum mauris vitae tortor. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Morbi scelerisque luctus velit. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. 

 

OSHO

Burger a brownies - TAK CHUTNÁ AMERIKA

Burger a brownies

Burger může být nuda nebo dobrodružství. My se společně přikloníme k tomu druhému:-) I přesvědčení odpůrci mletého se budou olizovat! Připravíme si buffalo wings,  pořádný burger,  nadýchanou housku , karamelizovanou cibulku, domácí majonézu. a šťavnaté brownies. Kdo to všechno sní, je král:-)    

<<ZOBRAZIT>>

AKCE a SEMINÁŘE

Vytvořilo ANAWE